Оголошення

Управління Державної казначейської служби України у Чигиринському районі Черкаської області повідомляє, що з 01.01.2020 у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Звертаємо увагу, що нові реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного  та місцевих бюджетів введено в дію з 01.01.2020. Реквізити нових рахунків можливо отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету.

Додатково повідомляємо, що реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області  та на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика “Реквізити доходних рахунків”

%d блогерам подобається це: