НІ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЛЮ!

Служба в справах дітей Чигиринської міської ради застерігає: « НІ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЛЮ !»

В зв’язку запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в населених пунктах Чигиринської ОТГ вжиті обмежувальні заходів у зв’язку з карантином, під час якого існує загроза виникнення випадків домашнього насильства.

В групі ризику зараз знаходяться не тільки сім’ї, де раніше були зафіксовані випадки домашнього насильства, а й ті, де хтось тимчасово втратив роботу або заробіток, сім’ї зі складною фінансовою або житловою ситуацією. Все це, помножене на психологічний тиск у період карантину, може викликати агресію і напруження в сім’ї. Особливого контролю потребують сім’ї. в яких виховуються малолітні та неповнолітні діти

Якщо ви знаєте, що серед ваших сусідів є проблемні сім’ї у яких існує ризик можливого домашнього насильства, в тому числі над дітьми, чи стали свідком домашнього насильства, одразу ж телефонуйте в поліцію.

Так ви зможете врятувати їм здоров’я, а може, і життя.

Особа, яка вчинила насильство буде покарана згідно статті 173-2  Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме  накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до семи діб.

%d блогерам подобається це: