Кубок голови Федерації футболу

2 листопада 2019 року на міському стадіоні відбулися змагання з міні-футболу за Кубок голови Федерації футболу.

На відкритті змагань міський голова Віктор Харченко привітав учасників турніру. В змаганнях прийняли участь 5 команд з сіл Стецівка, Вершаці, Суботів  та 2 команди з міста Чигирин – «Чигиринець» та команда ДЮСШ.

Змагання проходили за коловою системою. Всі команди показували свою майстерність та наполегливість в кожній грі. Найкращі технічні дані та волю до перемоги продемонстрували футболісти команди ДЮСШ та с.Суботова, які не зазнавши жодної поразки зустрілися в фіналі змагань. Гра закінчилась з нічийним  рахунком і тільки по різниці забитих і пропущених м’ячів І місце і Кубок змагань здобули футболісти ДЮСШ, ІІ місце за суботівськими спортсменами, ІІІ місце посіла команда с.Стецівки.

Кращим бомбардиром змагань став Олександр Кравець, який забив 8 м’ячів, кращим воротарем турніру визнано Едуарда Назаренка, кращим гравцем став Роман Бевзенко.

Всі номінанти отримали пам’ятні призи. Команда переможців та призерів змагань нагороджені пам’ятними медалями відповідного ґатунку.

Нагородження провели: заступник міського голови Василь Кисіль та голова Федерації футболу Юрій Рогатий.