КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» повідомляє

Адміністрація Черкаського обласного консультативно-діагностичного центру попередила, що в зв’язку з запровадженням в Україні карантинних обмежень пересування громадян через пандемію коронавірусу COVID-19 консультації обласних cпеціалістів будуть здійснюватися лише у невідкладних випадках за попереднім погодженням районних профільних лікарів КНП «Чигиринської багатопрофільної лікарні» з відповідними обласними спеціалістами, тому тимчасово на період карантину вносяться такі зміни в порядок направления пацієнтів до обласних центрів Черкаського обласного консультативно-діагностичного центру:

1. За наявності проблем зi здоров’ям пацієнти повинні звернутись до своїх сімейних лікарів, які їх обстежать, визначать характер захворювання та при потребі направлять до профільного лікаря-спеціаліста консультивно-діагностичного поліклініки  КНП«Чигиринської багатопрофільної лікарні».

3.  3а направлениям від сімейного лікаря хворий повинен звернутись до відповідного профільного лікаря-спеціаліста консультивно-діагностичного поліклініки КНП«Чигиринської багатопрофільної лікарні»

З. За наявності у хворого показань до необхідності консультування у обласного спеціаліста. Лікap консультивно-діагностичного поліклініки  КНП«Чигиринської багатопрофільної лікарні» повинен по телефону погодити можливість i час проведения консультації з відповідним обласним спеціалістом i лише після цього видати хворому направления до лікаря Черкаського обласного консультативно-діагностичного центру.

%d блогерам подобається це: