Карантин не перешкода: служба зайнятості продовжує працювати

У будь-якій незрозумілій ситуації використовуйте онлайн-ресурси служби зайнятості з користю для себе!

Як не зупинятися в пошуку нової роботи або підборі працівників. Чим займатися, коли звичний ритм життя поки що недоступний.

Служба зайнятості радить:

  • Шукайте роботу онлайн на нашому офіційному сайті, де база вакансій оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте в службу зайнятості та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії.
  • Ви шукаєте персонал? Електронний кабінет роботодавця дозволяє зберегти ваш час та надає можливість переглядати актуальні резюме шукачів роботи, подавати звітність, і головне – бачити результат роботи щодо поданих вами вакансій.
  • Ще один онлайн-ресурс, який ми рекомендуємо відвідати всім, особливо майбутнім абітурієнтам – платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри. Саме тут можна безкоштовно пройти тестування, яке за допомогою 10 тестів покаже рівень розвитку soft skills, а також отримати розгорнуту інформацію про власні психологічні особливості.
  • Найновіший наш онлайн-ресурс – Освітній портал Державної служби зайнятості. Тут до ваших послуг курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті. Зручний інтерфейс забезпечує швидкий пошук інформації в розділах: «Для роботодавців», «Для шукачів», «Для працівників ДСЗ».
%d блогерам подобається це: