Громадські обговорення проекту «Стратегія розвитку Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2026 року»

Чигиринська міська рада з 7 по 16 лютого 2020 року проводить громадські обговорення проекту «Стратегія розвитку Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2026 року» (далі – проект Стратегії).

Підготовка цього важливого документу відбувалась з березня по грудень 2020 року робочою групою з розробки Стратегії, працівниками Чигиринської міської ради разом з депутатами, підприємцями, громадськими активістами за експертної підтримки радника з питань регіонального розвитку Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування – Григорія Перерви.

Запрошуємо мешканців громади до обговорення. Долучайтеся, щоб остаточно скоригувати чи доповнити варіанти сьогоднішніх дій для кращого завтра.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у проекті Стратегії розвитку Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2026 року.

Друкований примірник проекту Стратегії знаходяться в відділі соціально-економічного розвитку та інвестицій Чигиринської міської ради.

Доступ до проекту Стратегії за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1bNFwVzGONi4fhMjUeaJZkqFGuXUYHCaM

Для тих, хто хоче викласти власну позицію щодо проекту Стратегії, потрібно заповнити Формуляр громадського обговорення (скачати)

Заповнений формуляр необхідно передати до 16 лютого:

а) на електронну адресу ekonom_mrada@ukr.net із зазначенням в темі листа «Обговорення Стратегії»;

б) звичайною поштою на адресу: Чигиринська міська рада, м. Чигирин, Черкаська область;

в) безпосередньо у приймальню міської ради:  м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 19 (з понеділка по п’ятницю з 08.00. до 16.00 год, обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.)

В подальшому усі зібрані матеріали будуть розглянуті, опрацьовані та систематизовані у єдиний документ та передані на розгляд сесії Чигиринської міської ради для затвердження.

%d блогерам подобається це: