Фестиваль   вертепів, щедрівок та колядок

Три головні зимові свята приходять разом  у кожен дім – чи не найбажаніші для кожного українця, адже саме вони приводять до оселі веселу коляду, що дарує щастя на цілий рік.

От і чигиринці  уже 12-й рік поспіль  підтримують  гарну українську традицію та завітали до Центру культури, дозвілля та спорту на фестиваль   вертепів, щедрівок та колядок, який відбувся 8 січня цього року.

У Різдвяному калейдоскопі звучали щедрівки і колядки, вертепи у виконанні художніх  колективів Чигиринської об’єднаної територіальної громади. Свою майстерність і талант показали колективи ЦКДС ( народний театр, народний фольклорний ансамбль «Козачка», народний хор, тріо «Намисто»), танцювальний колектив «Лілея», вокальний ансамбль «Веселі нотки», вокальний квартет та ансамбль гітаристів  дитячої музичної школи,  колективи з с. Галаганівка, с.Красносілля, с. Суботів, с. Тіньки.

Зі словами подяки  до артистів звернувся Благочинний Чигиринського району, настоятель храму Святого Пророка  Іллі отець Володимир. Він  подякував артистам та  привітав усіх присутніх із величним святом Різдва Христового, побажав  міцного здоров’я, духовної радості, щастя, миру і спокою, щоб прийдешній рік був щедрим на добро та достаток.

%d блогерам подобається це: