Дорога вчителя вся виткана з любові

Вчительська доля… Така велична і скромна, талановита і проста, вимоглива і добра… Вже стало традицією на початку жовтня відзначати День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше. У цей день кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

2 жовтня 2019 року в залі Центру культури, дозвілля та спорту на урочисті заходи з нагоди Дня вчителя зібралися педагогічні колективи закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Чигиринської об’єднаної територіальної громади, працівники відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради, а також колективи закладів освіти Чигиринської районної ради, працівники відділу освіти, молоді та спорту Чигиринської райдержадміністрації, керівники міста та району.

Із трепетним хвилюванням у серці, піднесеним святковим настроєм та словами вдячності звернулися до педагогів міський  голова Віктор Харченко та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Віталій Синяков. Вони подякували вчителям за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Віктор Харченко нагородив Грамотами Чигиринської міської ради кращих вчителів громади. Чудові концертні номери і привітання педагогам подарували дитячі та аматорські колективи міста.

Свято, наповнене пахощами осені, прекрасною музикою та щирими посмішками, де вдячність і шана, інтелігентність і культура переплітаються з розумінням сьогоднішніх реалій, пролетіло як мить.  

Шановні освітяни, щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги! З Днем Вчителя!

%d блогерам подобається це: