Чигиринська служба зайнятості організовує он-лайн відвідування вищих навчальних закладів Черкас

В рамках акції «Випускник – 2020» Чигиринська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості презентувала Черкаський державний бізнес-коледж.

В режимі Skype, понад 30 учнів 10-11 класів Чигиринського навчально-виховного комплексу «спеціалізований навчальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 – заклад дошкільної освіти» Чигиринської міської ради знайомилися з даним навчальним закладом.

Учнів привітали завідувач кафедри економіки Наталія Кузнецова, завідувач кафедри обліку та фінансів Віктор Здір, завідувач відділення дизайну Валентина Музиченко, завідувач відділення інформаційних технологій Вячеслав Хотунов, завідувач відділення підприємництва та маркетингу Світлана Піскова.

Відкрила захід Ольга Фастовська, відповідальний секретар приймальної комісії, яка ознайомила з перевагами навчання у вищезазначеному закладі – можливість отримати повну вищу освіту: освітньо-професійний ступінь молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра і магістра; анонсувала перелік спеціальностей, а саме: (076) підприємництво, торгівля та біржова діяльність, (075) маркетинг, (071) облік і оподаткування, (051) економіка, (022) дизайн, (121) інженерія програмного забезпечення, (123) комп’ютерна інженерія.   «Наші випускники володіють найсучаснішими комп’ютерними технологіями, вони здатні вирішувати найважчі проблеми,  для них відкриваються широкі можливості.  То ж, запрошуємо і вас до нас на навчання», – наголосила О.Т. Фастовська.

Представники різних кафедр, спілкуючись з учнями, презентували власний напрямок навчання.

Гарантією високого професійного рівня підготовки сьогоднішніх випускників є чудовий викладацький склад, який налічує 85 штатних викладачів, із них 3 доктори наук, 12 кандидатів наук, 27 викладачів-методистів та старших викладачів.

Навчальний заклад з моменту заснування розвиває широкі міжнародні зв’язки. Постійно  відбуваються обміни між студентами та педагогічними працівниками з партнерами із Німеччини, Франції, Великобританії, Ірландії, Сполучених Штатів Америки, Польщі, Болгарії, Латвії.

З 2016 року бізнес-коледж є учасником програми Європейського Союзу  Erasmus+. 6 викладачів та 9 студентів бізнес-коледжу взяли участь у програмі Erasmus + за напрямом KA1: Академічна мобільність.

Студенти протягом одного семестру навчалися в університеті ISMA (м. Рига, Латвія). Усі витрати, пов’язані з оформленням візи, медичного страхування, оплатою переїзду та житла, покриває грант у розмірі 750 євро на місяць. 6 викладачів та 67 студентів бізнес-коледжу пройшли стажування
у Латвії та Швеції.

«Майбутні випускники отримали дуже цінну інформацію стосовно вступної кампанії 2020 року, дізнались про основи учбового процесу, факультети та спеціальності навчального закладу, можливості, які надає коледж своїм студентам, в т.ч. проходження практики за кордоном і сприяння в подальшому працевлаштуванні після закінчення навчання. Також учні мали змогу задати свої питання  і взяти контактні телефони для подальших консультацій», – зазначила фахівець з профорієнтації, Лариса Порожня.

Після закінчення Skype – презентацій слухачі жваво обговорювали різноманітність спеціальностей і ділилися своїми планами на майбутнє.

Зі слів учасників Skype: «Подібний захід вкрай необхідний, оскільки за короткий час необхідно визначитись з вибором навчального закладу для подальшого вступу, і додаткова інформація про Черкаський державний бізнес-коледж дуже корисна, адже професії, які надає учбовий заклад – сучасні та актуальні».

%d блогерам подобається це: